Świat: Poznaj nową serię od C.J. Daugherty, autorki „Wybranych”

Autorka „Wybranych” ogłosiła, że pracuje nad nową serią, która nie będzie dotyczyła Nocnej Szkoły. Dodatkowo przy pisaniu jej, C.J. Daugherty współpracuje z francuską autorką – Cariną Rozenfeld. W UK pojawi się zimą 2015 roku.

www.darrenbrade.com
„The Secret Fire” opowiada historię Taylor Montclair, siedemnastoletniej dziewczynie z Anglii, która jest skupiona na dostaniu się na Oxford, oraz o chłopaku imieniem Sacha Winters – siedemnastolatku z Paryża, który wydaje się być jej całkowitym przeciwieństwem – rzucił szkołę i wpadł w bardzo złe towarzystwo. I wydaje się, że robi wszystko, aby zniszczyć samego siebie.

Na pierwszy rzut oka ta dwójka nie ma ze sobą nic wspólnego. Nawet nigdy się nie spotkali. Ale są o krok od odkrycia, że ich rodziny są ze sobą związane poprzez starożytne podejrzenia i dawno zapomniane moce. Tak naprawdę świat jest zagrożony przez bitwę toczącą się od setek lat. A oni są jedyną dwójką ludzi, która może zatrzymać chaos. Ale czas ucieka. Taylor i Sacha mają osiem tygodni na odnalezienie siebie. Osiem tygodni na odkrycie tajemnicy mrocznej przeszłości ich rodzin. I może, ale tylko może… osiem tygodni na uratowanie świata.