Nowa seria od Sherrilyn Kenyon już niedługo w Polsce!

infinity

Wydawnictwo Jaguar zakupiło prawa do młodzieżowej powieści urban fantasy Sherrilyn Kenyon, autorki znanej u nas z serii „Mroczny Łowca”. 

O książce:

W wieku 14 lat Nick Gautier myśli, że wie wszystko o otaczającym go świecie. Cwany, hardy i bystry, a jego sarkazm stanowi legendę… aż do nocy, kiedy jego najlepsi przyjaciele próbują go zabić. Ocalony przez tajemniczego wojownika, który ma prawdopodobnie więcej walecznych umiejętności niż Chuck Norris, Nick zostaje wciągnięty do rzeczywistości Mrocznych Łowców: nieśmiertelnych pogromców wampirów, którzy ryzykują wszystko, aby chronić ludzkość.

Nick szybko się uczy, że świat ludzi jest tylko zasłoną dla świata dużo większego i bardziej niebezpiecznego: świata, gdzie kapitan drużyny footballowej jest wilkołakiem a dziewczyna, z którą się umawia należy do nieumarłych.

Ale zanim w ogóle będzie mógł się nauczyć zasad nowego świata, jego koledzy zamieniają się w jedzące świeże ludzkie mięso zombie. A on jest następny w menu.

Jak gdyby rozpoczynanie liceum nie było wystarczająco trudne… teraz Nick musi ukrywać swoich nowych przyjaciół przed mamą, piłę łańcuchową przed dyrektorem, trzymać zombie i demona Simi z dala od jedzenia mózgów, a wszystko wraz z uziemieniem i zawieszeniem. Jak do diaska ma sobie z tym poradzić?