Zapowiedź: Pakiet „Nieśmiertelni” od Alyson Noel

[box_light]W cieniu klątwy, Ever, Błękitna godzina, Mroczny płomień, Na zawsze razem, Nocna gwiazda
Alyson Noël

Premiera: 28 lipiec 2014
Wydawca: Dolnośląskie
Gatunek: paranormal romance
Seria: Nieśmiertelni #1-6
Cena okładkowa: 119,00 zł[/box_light]

W skład zestawu wchodzą następujące książki
• „Ever”
• „Błękitna godzina”
• „W cieniu klątwy”
• „Mroczny płomień”
• „Nocna gwiazda”
• „Na zawsze”

Niezwykła opowieść o Nieśmiertelnych i nowym świecie, w którym prawdziwa miłość nigdy nie umiera.

Pewnego koszmarnego dnia szesnastoletnia Ever Bloom traci w wypadku samochodowym najbliższą rodzinę. Od tej chwili staje się medium – słyszy myśli różnych ludzi, widzi ich aurę i dzięki przelotnemu choćby dotykowi może poznać ich przeszłość. Te nadprzyrodzone umiejętności sprawiają, że otoczenie traktuje ją jak dziwadło, więc Ever zamyka się w sobie i odgradza od świata.

Wszystko się zmienia, kiedy dziewczyna poznaje Damena Auguste’a. Tylko on potrafi wyciszyć dudniące w jej głowie głosy i wejrzeć w jej duszę. Dzięki niemu Ever wchodzi w świat alchemii i magii, dowiadując się rzeczy, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia. Kim jest Damen? Skąd pochodzi? Jakie sekrety skrywa? Na te pytania Ever nie zna odpowiedzi. Wie jedynie, że zakochała się bez pamięci i że jej życie wkrótce zmieni się nie do poznania.

„Ever” rozpoczyna cykl zatytułowany „Nieśmiertelni”. Powieść zdobyła wiele nagród, m.in. Publishers Weekly Bestseller, USA Today Bestseller, Top Choice Award – Flamingnet Reviews i A Borders Bestseller for teens. Przez 31 tygodni zajmowała 1. miejsce na liście bestsellerów „New York Timesa”.