Świat: Amanda Hocking powraca do świata Trylle z nową serią

Amanda Hocking, autorka trylogii Trylle powraca z nową serią „The Kanin Chronicles”, której akcja będzie się rozgrywać w świecie zapoczątkowanym książką „Zamieniona”.

“Uwielbiałam proces tworzenia świata w trylogii Trylle, ale te książki pokazały naprawdę jedynie małą część fantastycznej krainy, którą zamieszkują Wendy, Finn, Loki i inni. Jak tylko skończyłam serię, wiedziałam, że będę chciała wrócić do tego świata.” – pisze autorka w e-mailu dla EW.

frostfire

Oto co będzie się działo w pierwszej książce z nowej serii Amandy Hocking:

Bryn Aven jest wyrzutkiem Kanin, najpotężniejszego plemienia gnomów. Odseparowana od swojego dziedzictwa i przeszłości, Bryn jest tropicielką zdeterminowaną, by stać się szanowaną częścią jej świata. Ma tylko jeden cel: zostać członkiem elitarnej Straży Królewskiej, która ochrania rodzinę królewską. Nie zamierza dopuścić, aby cokolwiek stanęło jej na drodze, nawet zakazany romans z jej szefem – Ridleyem Dresdenem. Ale wszystkie jej plany na przyszłość stają pod znakiem zapytania, kiedy Konstantin – poległy heros, którego kiedyś kochała – prawdopodobnie zamieszany jest w niebezpieczne, związane z porwaniem wydarzenie. Bryn zostaje wysłana do pomocy w celu zatrzymania go, ale czy w tej misji uda jej się nie stracić serca?