Plany: Four: A Divergent Story – Veronica Roth

fourMamy dobrą wiadomość dla fanów „Niezgodnej” i jej głównego męskiego bohatera – Cztery. Wydawnictwo Amber w październiku wyda prequel serii Veronici Roth, który za oceanem znany jest jako „Four: A Divergent Story”.

O książce:

Dwa lata przed tym, jak Beatrice Prior dokonała wyboru frakcji, 16-letni syn przywódcy Altruizmu zrobił to samo. Tobias przeszedł do Nieustraszoności, co stało się dla niego szansą na nowy początek. Tutaj nie będzie nazywany imieniem, które nadali mu rodzice. Tutaj nie pozwoli, aby strach przemienił go w skulonego dzieciaka. Nowo ochrzczony „Cztery” podczas inicjacji odkrywa, że odniesie sukces w Nieustraszoności.

Inicjacja jest tylko początkiem, ale Cztery musi zająć swoje miejsce w hierarchii nowej frakcji. Jego decyzje wpłyną na przyszłe inicjacje, podobnie jak ukryte sekrety mogą zagrozić jego własnej przyszłości – i przyszłości całego systemu frakcyjnego. Dwa lata później, Cztery jest gotowy do działania, ale nie wszystko jest jeszcze jasne. Wszystko zmienia nowicjuszka, która odważyła się skoczyć jako pierwsza. Wraz z nią ich świat może w końcu stać się klarowny. Wraz z nią pojawia się szansa na bycie Tobiasem – raz jeszcze. Historia opowiadana oczami Tobiasa składa się z czterech części: The Transfer, The Initiate, The Son, i The Traitor.