Świat: Bohaterki bestsellerowych serii Meg Cabot powrócą z nowymi przygodami!

megcabot2

Meg Cabot dodała wczoraj na swojej stronie bardzo ciekawy wpis: „Rok 2015 jest dla mnie bardzo wyjątkowy. Mija 15 rocznica od wydania pierwszego „Pamiętnika księżniczki” oraz pierwszej książki w serii „Mediator – Kraina Cienia”. Aby to uczcić, latem tego roku pojawią się nowe książki: dwie w serii Pamiętnik Księżniczki i jedna w serii Mediator.”

To oznacz tylko jedno!  Mia  Thermopolis i Susannah Simon powracają na scenę po wieloletniej przerwie. Poniżej znajdziecie wstępną zapowiedź fabuły nowych przygód dziewczyn.

W „Remembrance”, siódmej części serii Mediator, Susannah Simon chce zrobić dobre wrażenie w swojej pierwszej pracy po ukończeniu collegu (i zaręczeniu się z doktorem Jesse’m de Silva). Ale kiedy napotyka na swojej drodze sprawę starożytnego morderstwa, wszystkie duchy i byli faceci to zaledwie początek tego, co będzie ją nawiedzać.

W „Royal Wedding” 11 części „Pamiętnika Księżniczki”, plany małżeńskie Mii z jej już długo trwającą miłością Michael’em Moscovitz’em stają pod znakiem zapytania, gdy paparazzi odkrywają zaskakujący sekret: Mia ma zagubioną młodszą siostrę. Teraz intryganci polityczni używają skandalu królewskiego, aby pozbyć ojca Mii tronu, pozostawiając Genovię bez monarchy… dopóki Mia będzie w stanie udowodnić wszystkim – zwłaszcza sobie – że jest gotowa rządzić.