Plany: Panic – Lauren Oliver


Wielu fanów Lauren Oliver, którzy pokochali jej serię „Delirium” za pewnie ucieszy się z faktu, że wydawnictwo Otwarte zakupiło prawa do wydania nowej powieści autorki pt. „Panic”. Ta pojedyncza książka miała swoją premierę za oceanem 4 marca 2014.

O książce:

Panika rozpoczęła się jak wiele innych rzeczy w Carp, 12-tysięcznym miasteczku w szczerym polu – było lato i nie było nic innego do roboty.

Heather nigdy nie myślała, że będzie rywalizować w Panice, legendarnej grze dla absolwentów, gdzie stawki są wysokie a nagroda jeszcze wyższa. Nigdy nie myślała o sobie jako nieustraszonej, osobie, która będzie walczyć, by się wyróżnić. Ale gdy odnajduje coś o co warto walczyć, odkrywa, że jest odważniejsza niż kiedykolwiek myślała.

Dodge nigdy nie bał się Paniki. Jest pewien, że jego sekret będzie go napędzał i koniec końców zapewni mu zwycięstwo. Ale nie wie, że nie jest jedynym, który ma tajemnice. Każdy ma o co grać.

Dla Heather i Dodge, gra przyniesie ze sobą nowe sojusze, nieoczekiwane odkrycia, oraz możliwość posmakowania pierwszej miłości i wiedzę, że czasem rzeczy których najbardziej się boimy są nam niezbędne.