Konkurs: Rywalki + Play + Badacz potworów

playrywalkibadacze potworow

Aby wygrać jeden pakiet książek „Rywalki” K. Cass + „Badacz potworów” Rick Yancey +”Play” Javier Ruescas, należy rozwiązać zadnie konkursowe i przesłać rozwiązanie do 12.04.2014 na konkurs.paranormalbooks@gmail.com

Wpisując: a) w temacie wiadomości: Konkurs – JAGUAR b) w treści wiadomości: odpowiedź + dane wymagane (regulamin)

ZADANIE KONKURSOWE:

Odpowiedz na poniższe pytania.

1. „Badacz potworów” został przez VOYA porównany do twórczości dwóch słynnych autorów. Podaj tytuły i nazwiska twórców książek, których opisy znajdują się poniżej.

A. „Jedna z najsłynniejszych powieści wszechczasów i prawdopodobnie pierwsza gatunku science fiction. Jest to historia mężczyzny, który pragnie stworzyć człowieka idealnego. Jego eksperyment kończy się tragicznie, ponieważ budzi do życia pragnącego zemsty potwora. Na podstawie książki powstało kilka adaptacji filmowych, a nazwisko głównego bohatera często mylone jest z imieniem jego tworu.”

B. „Debiutancka powieść autora, która po raz kolejny została zekranizowana w ubiegłym roku. Główną bohaterką jest nastolatka, która pod wieloma względami różni się od swoich rówieśników, a do tego jest telekinetką. Pewnego dnia postanawia wybrać się na bal, gdzie staje się ofiarą żartu. W akcie zemsty dziewczyna postanawia użyć mocy na swoich prześladowcach.”

2. Z jakiego kraju pochodzi Javier Ruescas, autor „Play”?

3. Autor „Badacza potworów” nałogowo ogląda wszystkie sezony pewnego talent show. Którego?

4. Jak nazywa się modelka, którą można zobaczyć na okładce „Rywalek”?

Książki ufundowane przez wydawnictwo Jaguar, zostaną przyznane uczestnikowi, który nadeśle poprawne odpowiedzi. Wyniki zostaną ogłoszone 20.04.2014. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest akceptacja regulaminu.

Odpowiedź:

1. a) „Frankenstein” Mary Shelley  b)”Carrie” Stephen King
2.Hiszpania
3.American Idol
4. Audrey Hollister

Zwycięzca:

joanna_zzzz@ (joannalp)

Gratulujemy!