Quiz: Co przeczytam później? #4

KROK 1: Załóżmy, że lubisz książki z wątkiem romantycznym, bo kto ich nie lubi?

KROK 2: Wyobraź sobie, że stoisz właśnie przed półką w księgarni, z której wylewają się kilogramy barwnych i krzyczących do Ciebie 'Wybierz mnie!’ potencjalnych, przyszłych lektur. Wyciągasz rękę po pierwszą lepszą powieść (oczywiście tą z ładną okładką!). Czytasz opis, uznajesz, że nawet ciekawa, ale jednak odkładasz ją i idziesz buszować dalej. Może znajdzie się coś ciekawszego? Sytuacja powtarza się X razy i już torba na ramieniu zaczyna Ci ciążyć. Pora w końcu na coś się zdecydować. Pytanie tylko na CO? Niestety, ostatnio nie wygrało się kumulacji w Lotto, by można było puścić zakupowy hamulec i pójść na całego (czasami życie jest okrutne).

KROK 3: Koniec z barbarzyńsko realnymi bajkami. Przesłanie jest jedno… nie jesteś pewien, co przeczytać dalej. Każdemu się to zdarza (nam książkoholikom notorycznie, ale to szczegół). Dlatego mamy dla Ciebie nowy quiz, który mamy nadzieję skróci Twoją drogę pt: 'Co przeczytać później?’

KROK 4: Dziś quiz skierowany jest dla osób lubiących by czytana lektura pojawiła się na małym bądź dużym ekranie! Miłej zabawy w rozwiązywaniu!

 

cpp5

 

PS. Koniecznie podzielcie się swoimi wynikami i sugestiami (co chcielibyście, by się znalazło w następnym odcinku) w komentarzach!