Zapowiedź: Buntownik – Jay Crownover

buntownik[box_light]Buntownik
Jay Crownover
Data wydania: 18 marzec 2014
Wydawca: Amber
Gatunek: new adult
Seria: Naznaczeni Mężczyźni #1
Cena okładkowa: — zł[/box_light]

Bestseller nowej fali New Adult

Bad boy, który wciąż obwinia się o śmierć brata.

Zakochana w nim grzeczna dziewczyna, która wciąż zmaga się ze skrywaną bolesną tajemnicą…

Trzy lata temu dziewiętnastoletni Remy Archer zginął w wypadku. Od tego dnia Rule, jego brat bliźniak, czuje się winny. Gdyby tylko nie zadzwonił wtedy do Remy’ego… Remy był jego drugą połową, jego jasnym, lepszym odbiciem. Był doskonały. Kochali go wszyscy – rodzice, którzy zawsze żałowali, że Rule nie jest taki jak Remy. I dziewczyna Remy’ego – Shaw.

Remy nie żyje, lecz Shaw jest nadal częścią rodziny Archerów, która ofiarowała jej bezwarunkową miłość, jakiej nigdy nie zaznała od własnych rodziców. Ta piękna, dobra dziewczyna jest im bliższa niż Rule, wieczny buntownik z tatuażami. Śmierć Remy’ego zdruzgotała ich i jeszcze bardziej oddaliła od Rule’a, lecz Shaw jest zdecydowana połączyć tę rodzinę na nowo. Dla nich i dla siebie. Bo tylko ona wie, że zawsze kochała tylko Rule’a. I tylko ona zna sekret, który wreszcie musi wyjawić…

Seria Naznaczeni Mężczyźni Jay Crownover to powieści z nowej fali New Adult (Młodzi Dorośli) – o wchodzących w dorosłe życie ludziach (18-25 lat), którzy podnoszą się z tragedii dzięki miłości ukazanej we wszystkich odcieniach: od czułości po płomienny seks.

Jay Crownover tak jak jej bohaterowie uwielbia tatuaże i muzykę. Marzyła, żeby zostać gwiazdą rocka, ale ponieważ nie umie ani śpiewać, ani grać na żadnym instrumencie, pisze powieści o młodych, boleśnie naznaczonych przez życie ludziach, które poruszają emocje milionów czytelniczek.