Plany: A Midsummer Night’s Scream – R.L. Stine

Wydawnictwo Bellona wykupiło prawa do wydania młodzieżowego horroru „A Midsummer Night’s Scream”, autorstwa R.L. Stine’a .

To był zwykły film grozy, który przemienił się w prawdziwy horror: trójka młodych aktorów straciła swoje życie, kiedy kamery się zatrzymały. Produkcja zakończona, a ludzie obwołali ten film przeklętym.
Teraz, sześć lat później, nowi aktorzy rozpoczną swoją przygodę z nawiedzonym zestawem. W desperackiej próbie wskrzeszenia upadającego studia.

Tata Claire ma zielone światło na zrobienie remake’u „Mayhem Manor”, a Claire i jej przyjaciele są gotowi umrzeć, aby tylko móc się w to zaangażować.
Początkowo Claire śmieje się z opowieści Jake’a o duchach i klątwach. Chłopak był zbyt zajęty dobijaniem jej najlepszej przyjaciółki Delii, albo umawianiem się z tą dziwką – Annalee, aby mógł zauważyć, że Claire praktycznie sama rzuca mu się w ramiona. Ale co on tam wie… To jest jej wielka szansa na bycie gwiazdą!
Ale później Claire wpada na małego, przerażającego człowieczka o imieniu Benny Puckermann i dostaje w swoje ręce prawdziwą miksturę miłosną! Niestety, klątwa prawdziwej miłości nigdy nie przebiegała tak gładko…
Przygotujcie się na śmiech przechodzący w przerażające krzyki na miarę Mistrza Horrorów – R.L. Stine’a, który teraz wciela się z Mistrza Teatru w tym nowoczesnym wyobrażeniu klasycznej komedii romantycznej Shakespeare’a, której tytuł brzmi„Sen nocy letniej”. (tłum. by PB)