Drugi tom serii Morgan Rhodes „Upadające królestwa” już wiosną w Polsce

tmp_RebelSpring.indd„Wiosna buntowników” to jedna z moich ulubionych książek tego roku i polecam ją z całego serca. Tym sequelem Morgan Rhodes przerosła samą siebie. – Kerly Sue, „Young Adult Hollywood”

 

[box_light]Wiosna buntowników
Morgan Rhodes
Data wydania: wiosna 2014
Wydawca: Oficyna Gola
Gatunek:  fantasy, YA
Seria: Falling Kingdoms #2
Cena okładkowa: — zł[/box_light]

Dla wszystkich tych, którzy pochłonęli „Upadające królestwa” i nie mogą doczekać się dalszych jej części, mamy dobrą wiadomość. Premiera drugiego tomu trylogii Morgan Rhodes „Falling Kingdoms” odbędzie się już wiosną 2014 roku.

„Wiosna buntowników” to zdecydowanie jedna z najlepszych książek tego roku. Fanom „Posępnej litości” i „Gry o tron” z pewnością spodoba się ta książka i cała seria. Teraz tylko trzeba poczekać na część trzecią.Yara Santos, Amazon.com

Ta seria ma wszystko, co powinno być w powieściach „high fantasy”. Śmierć, miłość, walka o władzę, zdrada, konflikt, magia, królewski dwór, małżeństwa aranżowane itd. (…) Nie mogłam odłożyć tej książki na bok, czytałam ją po nocach zamiast wyspać się przed pracą. Często bywa tak, że drugą część serii czyta się wolno. Nie tym razem. (…) Nie mogę doczekać się następnej części.Sana, „Step Into Fiction”