Świat: Powstanie nowa książka w świecie „Drżenia” Maggie Steifvater

sinner-bookcoverFani Maggie Steifvater byli przekonani, że seria o wilkach z Mercy Falls będzie jedynie trylogią. No to mamy dla Was zdumiewającą informację – za granicą wydana zostanie dodatkowa książka nawiązująca do tej serii.

„Sinner”, bo tak brzmi jej tytuł, będzie się skupiać na losach bohatera o imieniu Cole St. Clair, a przewidywana data premiery to 1 lipca przyszłego roku (USA).

Wszyscy myśleli, że znają historię Cole’a. Gwiazdorstwo. Uzależnienie. Upadek. Zniknięcie. Ale tylko garstka ludzi zna jego najmroczniejsze sekrety – jego zdolność przemiany w wilka. Jedną z nich jest Isabel. W pewnym momencie wydawało się nawet, jakby łączyła ich miłość. Ale to tak odległe uczucie… Teraz Cole powrócił. Znalazł się z powrotem w centrum uwagi. Z powrotem w strefie zagrożenia. Z powrotem w życiu Isabel. Czy tego grzesznika da się jeszcze uratować?

A jak na ten temat wypowiada się sama autorka?

„Zakończenie tej trylogii było dla mnie takim gorzko-słodkim momentem – wiedziałam, że nie będzie powrotu do Mercy Falls, gdy historia Sama i Grace dobiegnie końca. Ale Cole i Isabel ciągle czają się gdzieś w głębi mojej duszy. Historia każdego z nich była zaledwie w połowie ustalona w zakończeniu trylogii, chciałam wiedzieć, czy można to ustalić całkowicie.”