Świat: Prace na planie „Dary Aniołów: Miasto Popiołów” rozpoczną się w 2014

miasto-popiolowUwaga Nocni Łowcy! Constantin planuje ponownie rozpocząć pre-produkcję drugiej części „Miasta Kości” już w przyszłym roku. Decyzja ta zapadła w dużej mierze dzięki fanom.

„Reakcja jednego z fanów w blogosferze i tysiące e-maili, które otrzymaliśmy, przekonały nas do dalszego działania.” – powiedział Moszkowicz dla The Hollywood Reporter. „To było nad wyraz pozytywne w porównaniu do innych tytułów YA.”

[box_info] Clary Fray poszukując swojej zaginionej matki, trafia do tajemnego świata, położonego głęboko pod ulicami Nowego Jorku, zwanego Podziemnym Światem, pełnego tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i wampira, i demonów. Clary jest rozdarta pomiędzy uczuciami, które żywi do dwóch chłopców – jej najlepszego przyjaciela, Simona, oraz do tajemniczego łowcy wampirów, półczłowieka, półanioła Jace’a. Okazuje się, że jej ojcem jest zbuntowany Nocny Łowca,Valentine, który jest winien morderstw i zdrady.Teraz powraca na czele wiernych mu zwolenników aby dokończyć przewrotu i dokonać eksterminacji wszystkich demonów i wampirów. Valentine odkrywa przed Clary straszną tajemnicę: ma ona brata i jest nim Jace. Valentine dokonuje napadu na siedzibę Nocnych Łowców i ucieka wraz z Jacem. Clary pozostaje sama i wyrusza do ostatniego schronienia Nocnych Łowców.[/box_info]