Świat: Powstanie spin-off „Pięknych Istot”

dangerousdream

Gratka dla fanów Margaret Stohl i Kami Garcii. Autorki postanowiły powrócić do Gatlin i napisać nową serię osadzoną w świecie „Pięknych Istot”.

Seria rozpoczynać się będzie krótkim opowiadaniem (short-story), którego tytuł brzmi „Dangerous Dream” – premiera w wersji ebooka już 17 grudnia (USA).

Pierwsza książka z serii ukaże się 6 maja przyszłego roku i będzie nosiła tytuł „Dangerous Creatures”. Będzie to historia dobrze nam już znanych bohaterów z „Pięknych Istot”, a mianowicie Ridley i Link’a. Autorki postanowiły stworzyć tę serię, ponieważ widziały spore zainteresowanie tymi bohaterami ze strony fanów.

Niestety, nie podzieliły się one żadnymi konkretnymi faktami odnośnie fabuły, poza tym, że akcja pierwszej części osadzona będzie w Nowym Jorku, gdzie Link ma spełnić swoje marzenie – zostanie gwiazdą rocka. Panie Stohl i Garcia planują jeszcze jedną rzecz – akcja każdej części ma być osadzona w innym miejscu.