Świat: Jamie Blackley jako Adam w adaptacji „Jeśli zostanę”

jesli-zostaneJamie Blackley dołączył do obsady ekranizacji powieści „Jeśli zostanę” autorstwa Gayle Forman. Zagra on Adama, obiekt uczuć Mii, w której rolę wcieli się Chloe Moretz.

Blackley ma na swoim koncie póki co małe role w filmach takich jak: „Królewna Śnieżka i Łowca” czy „Londyński bulwar”.

Przypominamy, że prawa do ekranizacji w czerwcu nabyte zostały przez MGM Black, mimo że wcześniej należały one do Summit Entertainment. EJ Cutler będzie reżyserował film, podczas gdy Lionsgate przy współpracy z wyżej wspomnianą MGM Black zajmie się dystrybucją.

[box_info]Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć? Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, , wspomina dotychczasowe życie. Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. „Jeśli zostanę” opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać. [/box_info]