Świat: Mireille Enos jako matka Mii w filmowej adaptacji „Jeśli zostanę”

jesli-zostanePojawiły się nowe informacje dotyczące przeniesienia na ekran książki Gayle Forman „Jeśli zostanę”. Zgodnie z tym, co podaje Deadline, w rolę Kat, czyli matki Mii, wcieli się znana z serialu „Dochodzenie” Mireille Enos. Niedawno można ją było zobaczyć w filmie „World War Z”, gdzie grała u boku samego Brad’a Pitt’a.

Początek produkcji „Jeśli zostanę” jest zaplanowany na październik i ma mieć miejsce w Vancouver. Również autorka podzieliła się na swoim Twitterze taką oto informacją:

„Jestem podekscytowana mogąc Wam ogłosić, że ekranizacja „Jeśli zostanę” znalazła idealną mamę dla Mii. Mireille Enos zagra Kat!”

[box_info]Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć? Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, , wspomina dotychczasowe życie. Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, przyjaźni, samotności i znajdowaniu swego miejsca na ziemi, o umiejętności żegnania się z przeszłością i przyjmowania tego, co nadchodzi. „Jeśli zostanę” opowiada o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać. [/box_info]