Świat: Wykupiono prawa do zekranizowania „Dziewczyn z Akademii Gallaghera”

powiedzialabymZnacie dziewczyny z Akademii Gallaghera? Możliwe, że znajdą się wśród Was tacy. „Powiedziałabym, że Cię kocham ale…” to pierwsza część przygód tych dziewcząt, która wyszła spod pióra Ally Carter. A my mamy dla Was ciekawą informację. Zgodnie z tym, co podaje The Hollywood Reporter, nowo powstała wytwórnia – Tonik Productions – nabyło prawa do zekranizowana tej serii. 

[box_info]

Są piękne, inteligentne, mistrzowsko opanowały sztuki walki, potrafią łamać kody CIA i rozbroić bombę. Ich praca domowa to włamanie się do komputera FBI lub założenie ładunków wybuchowych we wskazanym obiekcie. Akademia Gallagher dla Wyjątkowych Dziewcząt może uchodzi za szkołę dla geniuszy, ale tak naprawdę jest czymś zupełnie innym.

Cammie Morgan zna czternaście języków i siedem sposobów na obezwładnienie przeciwnika, ale zupełnie traci głowę, gdy poznaje zwyczajnego chłopaka, który w dodatku myśli, że ona jest zwyczajną dziewczyną…

Powieścią Powiedziałabym ci, że cię kocham, ale… Ally Carter odniosła niebywały sukces, pokazując nastoletnie superbohaterki. Książka trafiła na najważniejsze amerykańskie listy bestsellerów, podobnie jak kolejne tomy serii Dziewczyny z Akademii Gallagher.

[/box_info]