Świat: Amerykańska okładka nowej książki Lauren Oliver

Dziś wydawnictwo Harper Collins ujawniło okładkę, która będzie zdobić najnowszą powieść autorki „Delirium” i „7 razy dziś”. Za oceanem premiera „Panic” zapowiedziana jest na 4 marca 2014.

Panic_HC_JKT_des4.indd

Panika zaczęła robić wiele dla 12 tysięcznego miasteczka w szczerym polu: ponieważ było lato i nic innego nie było do roboty.

Heather nigdy nie myślała, że będzie rywalizować w Panice, legendarnej grze dla absolwentów, gdzie stawki są wysokie a nagroda jeszcze wyższa. Nigdy nie myślała o sobie jako nieustraszonej, osobie, która będzie walczyć, by się wyróżnić. Ale gdy odnajduje coś o co warto walczyć, odkrywa, że jest odważniejsza niż kiedykolwiek myślała.

Dodge nigdy nie bał się Paniki. Jest pewien, że jego sekret będzie go napędzał i koniec końców zapewni mu zwycięstwo. Ale nie wie, że nie jest jedynym, który ma tajemnice. Każdy ma o co grać.

Dla Heather i Dodge, gra przyniesie ze sobą nowe sojusze, nieoczekiwane odkrycia, oraz możliwość posmakowania pierwszej miłości i wiedzę, że czasem rzeczy których najbardziej się boimy są nam niezbędne.