Świat: Autorka 'Delirum’ zapowiada nową książkę

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=7Fvfg_6OYz0&feature=youtu.be’]

Po powieści '7 razy dziś’ poruszającej temat życia i śmierci, oraz dystopijnej serii 'Delirium’ o przyszłości bez miłości, Lauren Oliver, postanowiła napisać książkę o…. sile strachu. Jej najnowsze dzieło pt. 'Panic’, ukaże się za oceanem już 4 marca 2014.

Panika zaczęła robić wiele dla 12 tysięcznego miasteczka w szczerym polu: ponieważ było lato i nic innego nie było do roboty.

Heather nigdy nie myślała, że będzie rywalizować w Panice, legendarnej grze dla absolwentów, gdzie stawki są wysokie a nagroda jeszcze wyższa. Nigdy nie myślała o sobie jako nieustraszonej, osobie, która będzie walczyć, by się wyróżnić. Ale gdy odnajduje coś o co warto walczyć, odkrywa, że jest odważniejsza niż kiedykolwiek myślała.

Dodge nigdy nie bał się Paniki. Jest pewien, że jego sekret będzie go napędzał i koniec końców zapewni mu zwycięstwo. Ale nie wie, że nie jest jedynym, który ma tajemnice. Każdy ma o co grać.

Dla Heather i Dodge, gra przyniesie ze sobą nowe sojusze, nieoczekiwane odkrycia, oraz możliwość posmakowania pierwszej miłości i wiedzę, że czasem rzeczy których najbardziej się boimy są nam niezbędne.