Wygraj bilet na Zlot Nocnych Łowców w Warszawie!

zlotnocnychlowcow

Zlot Nocnych Łowców, to I Ogólnopolski Zlot Fanów Twórczości Cassandry Clare, który odbędzie się już 23 sierpnia 2013 roku w Warszawie, w związku z długo wyczekiwaną premierą ekranizacji pierwszej części serii „Dary Anioła: Miasto Kości”.

Na uczestników Zlotu czeka wiele atrakcji, i to nie tylko ciekawe i porywające panele dyskusyjne dotyczące twórczości Cassandry Clare, jak i innych młodzieżowych autorów, ale także warsztaty oraz gry i zabawy z nagrodami – i oczywiście wyjście do kina na filmowy seans „Miasta Kości’!

[box_info]Mamy dla Was jedno VIP’owskie zaproszenie na Zlot Nocnych Łowców, w którego skład wchodzi:
– bilet na Zlot  (w tym bilet na seans „Dary Anioła: Miasto Kości”)
– wielka paka gadżetów[/box_info]

Aby zgarnąć dla siebie zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie ty powinieneś dostać zaproszenie na Zlot? (max. 10 zdań) i przesłać rozwiązanie do 16.07.2013 (do godz. 19:00) na adres konkurs.paranormalbooks@gmail.com

Wpisując: a) w temacie wiadomości: Konkurs – Zlot Nocnych Locow

b) w treści wiadomości: odpowiedź  + dane wymagane (regulamin)

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=AgJt0G-pkDE&feature=youtu.be’]

www.zlotnocnychlowcow.pl
___________________________________________________________________________________
PATRONAT MEDIALNY: paranormalbooks.pl, Wydawnictwo MAG FUNDATORZY NAGRÓD: Wydawnictwo G+J, Wydawnictwo MAG WIĘCEJ O ZLOCIE ZNAJDZIESZ NA: zlotnocnychlowcow.pl

Zwycięzca:

paulinakwiatek153@ (Paulina15)

Praca zwycięzcy:

Zapytana, czy znam serię ,,Dary Anioła” odpowiadam tylko półuśmiechem. Co za pytanie w ogóle??! Z każdą częścią, z każdym nowym rozdziałem, z każdym nowo wchłoniętym słowem, jestem pod ogromnym wrażeniem twórczości pani Clare, jej wizją magicznego świata, przedstawioną z każdym drobnym detalem i idealnie wykreowanymi postaciami. Bo jak tu nie lubić takiego Jace’a czy Magnusa (otóż, nie da się! a znać w realu chciałby każdy). Przeczytać każdą część 10 razy, nadal śmiać się z tych samych dialogów, nadal płakać z tych samych wydarzeń? Dla mnie chleb powszedni. Jak nałóg. Wyrażenie ,,pożerać coś wzrokiem” nabiera w moim przypadku zupełnie innego znaczenia. Dlatego moim marzeniem jest podzielić się moją pasją/hobby/nałogiem (nie mogę tego inaczej nazwać) z innymi i tym samym wkraść się do świata Nocnych Łowców).

Gratulujemy!