Świat: Pierwsze zdjęcia z filmowej adaptacji 'Niezgodnej’

1265-DIVERGENT-1265-COVERZapewne jedną z najbardziej wyczekiwanych premier filmowych przyszłego roku jest ekranizacja powieści Veronici Roth. „Niezgodna” to definitywnie bestseller i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jak już nie raz pisaliśmy, główną bohaterkę – Tris – zagra Shailene Woodley. Główna rola męska przypadła aktorowi znanemu jako Theo James.

Shailene wydaje się być zadowolona, że Theo również traktuje możliwość zostania wielką gwiazdą z przymrużeniem oka.

Wypowiedź Shailene dla EW:

„Nie należymy do branży i poza planem mamy własne, oddzielne życia. To takie orzeźwiające. Nie wiem, co bym zrobiła, gdyby Cztery był grany przez kogoś innego, kto dbał by tylko o to, jak wygląda albo spędzał więcej czasu przed lusterkiem niż ja.”

Film reżyseruje Neil Burger, a dzięki uprzejmości Entertainment Weekly możemy zobaczyć krótki filmik zza kulis sesji zdjęciowej w stylizacji „Niezgodneje”. Theo wspomina w nim o zadziwiających rzeczach odnośnie Shailene. Jak twierdzi, jej zwyczaje żywieniowe go przerażają, gdyż jest znakomitą kucharką jeśli chodzi o organiczne jedzenie, ale nie ścierpiałaby czegoś, co ugotowałby mężczyzna. Co natomiast mówi sama zainteresowana o swoim koledze? „Jest bardzo umięśnionym chłopakiem, a myślę, że odegranie muskulatury jest dosyć ciężkie, jeżeli się tego po prostu nie ma.” Wspomina także o tym, że naprawdę potrzebowali kogoś, kto idealnie by udźwignął tę rolę w sposób bardzo naturalny i autentyczny, a inni kandydaci po prostu nie mieli w sobie „tego czegoś”.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=LReMEAxiNIE&feature=youtu.be’]

Na stronie EW umieszczone zostały również, pierwsze oficjalne zdjęcia z planu, na których można zobaczyć nie tylko Tris i Tobiasa.

two four one three

1000804_409135215869011_350896165_n

SHAILENE WOODLEY stars in DIVERGENT DIVERGENT DIVERGENT