Świat: 20th Century Fox nabył prawa do „Dotyku Julii”

dotyk-juliiUwaga fani powieści “Dotyk Julii”, autorka książki umieściła na swojej stronie wiadomość, która być może Was ucieszy, o ile lubicie adaptacje filmowe. Oto ona:

„20th Century Fox nabył prawa do „Dotyku Julii”, ale wciąż jest jeszcze dużo do zrobienia, zanim ta książka będzie mogła stać się filmem. Jeśli tylko będę wiedzieć coś nowego, to obiecuję, że od razu o tym napiszę, ale póki co, nie wiem praktycznie nic o przesłuchaniach.”

Juliette została zamknięta w odosobnieniu 264 dni temu. Tylko ona, 4 ściany i jej notes. Rodzice się jej wyrzekli. Rówieśnicy wyśmiewali. Juliette nie ma nikogo. Tak naprawdę nigdy nikogo nie miała. Ponieważ Juliette myśli, że jest potworem. Potworem, którego dotyk sprawia, iż ludzie umierają. Jednak niektórzy uważają to za dar, potężny dar, który chcą wykorzystać. Chcą zrobić z Juliette broń, ale ona jest temu przeciwna. Dziewczyna nie chce nikogo ranić, nie chce nieść ze sobą śmierci do każdego miejsca, w którym się pojawi. Po 264 dniach odosobnienia zostaje jej przydzielony współlokator, na dodatek chłopak. Jak Juliette poradzi sobie z nowym towarzyszem, a także z planami, jakie mają wobec niej inni? Na pewno nie będzie to łatwe.. nie dla niej. – z recenzji Shetani