Polskie plakaty Jace’a i Clary z 'Darów Anioła: Miasto Kości’

Dary_Aniola_Miasto_kosci12345678

Dzisiaj za pośrednictwem serwisu Interia.pl, polski dystrybutor Monolith Films opublikował dwa plakaty z głównymi bohaterami – Lily Collins jako Clary Fray i  Campbell’a Bower jako Jace’a Wayland, promujące ekranizację 'Darów Anioła: Miasto Kości’.

[quote]Ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy.

Otwórz wrota do innego świata.

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…[/quote]

Polska premiera filmu już 21 sierpnia 2013.