Weekend z książką: Kierunek Paris #1

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=1_QO8LoGNpc&feature=youtu.be’]

987654Jedna z najlepszych powieści o miłości wszech czasów według Goodreads, największego portalu czytelniczego świata

[box_info]Anna i pocałunek w Paryżu
Stephanie Perkins
Gatunek: Young Adult[/box_info]

Każda siedemnastolatka byłaby wniebowzięta, gdyby ojciec postanowił wysłać ją na rok do Paryża. Ale Anna jest szczęśliwa w Atlancie – ma fajne liceum, najlepszą przyjaciółkę i chłopaka… no prawie. Więc nie skacze do góry z zachwytu.
Paryż wcale jej się nie podoba – dopóki w nowej szkole nie pozna Etienne’a. Etienne jest superparyski, megaprzystojny i ma wszystko – niestety, z dziewczyną włącznie. Ale przecież w Paryżu każde marzenie może się spełnić.
Czy najbardziej romantyczny rok w najbardziej romantycznym mieście świata zakończy się tak wyczekiwanym przez Annę najbardziej romantycznym pocałunkiem ?

„Najlepsza powieść o miłości, jaką kiedykolwiek czytałam. To nie idealny, baśniowy romans. To historia wyłamująca się ze schematów, pełna wzlotów i upadków, i dlatego tak prawdziwa.” – Amazon

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=jBl9lxJFX9c&feature=youtu.be’]

paris kopia

Chcesz poczuć się jak Anna i przeżyć niezapomnianą przygodę w Paryżu? Jeśli tak, koniecznie weź udział w konkursie i zdobądź książkę  Stephanie Perkins.

Aby wygrać jedną z dwóch książek Anna i pocałunek w Paryżu”, należy odpowiedzieć na pytanie:  Jaką wysokość (wysokość z zamocowaną anteną) ma Tour Eiffel? i przesłać rozwiązanie do 22.04.2013 (do godz. 8:00) na konkurs.paranormalbooks@gmail.com

Wpisując: a) w temacie wiadomości: Konkurs – Kierunek Paris

b) w treści wiadomości: odpowiedź  + dane wymagane (regulamin)

Rozwiązanie: 324 m

Zwycięzcy: surenka@, natali9696@

Gratulujemy!