Debiut: Oko Kanaloa: Szyfr Wtajemniczenia – Sir B. Angel

Oko-Kanaloa_okładka[box_dark]Oko Kanaloa: Szyfr Wtajemniczenia
Sir B. Angel
Data wydania: już w sprzedaży
Wydawca: Novae Res
Gatunek: fantastyka
Seria: Oko Kanaloa #1
Cena okładkowa: 34,00 zł
Oficjalna strona: o-k.xn.pl[/box_dark]

„Oko Kanaloa: Szyfr Wtajemniczenia” to pierwsza część opowieści o młodej dziewczynie, która przypadkiem wpada na ślad tajemniczego stowarzyszenia.

Chcąc dogłębnie poznać organizację, wchodzi w jej szeregi i dowiaduje się o istnieniu istot, które dotąd znała jedynie z bajek. Vis Maior (Siła Wyższa) okazuje się być tajnym bractwem, które ma na celu utrzymać świat w błogiej nieświadomości o zagrożeniu ze strony istot magicznych. Jego antagonista, Neftyda (Czarny Księżyc) w tym czasie próbuje dostać się do siedliska demonów i uwolnić je…

– Słońce?
– Brawo, Einsteinie, to jest słońce – przytaknął. Zaczęłam się rozglądać wokół, ale łazienka zniknęła. Nie, nie zemdlałam, nic z tych rzeczy, trzymałam się niesłychanie dobrze, tylko nie pojmowałam, jak opuściłam budynek w mgnieniu oka. Stałam na wzgórzu porośniętym soczyście zieloną trawą. Takich miejsc nie było w okolicy! Spojrzałam za siebie i otworzyłam szerzej oczy, które zdawały się zawodzić w tak młodym wieku.
– Kurde, naćpałam się. Widzę wieżę Eiffla. – Wyciągnęłam przed siebie drobnego paluszka, wskazując na wprost.

Kilka słów od autora:
Oko Kanaloa to książka dla każdego. Przekonałam się o tym, kiedy osoby, które nie lubią czytać, pochłaniały stronę za stroną, nie mogąc się oderwać od tekstu. Ponadto książka przez niemal miesiąc od wydania, zbiera same pozytywne recenzje i przez każdego czytelnika zostaje dodana do listy ulubionych tytułów.