Trailer Premiere: Podwieczność – Brodi Ashton

Oto oficjalny amerykański zwiastun książki 'Podwieczność’ Brodi Ashton – czyli pierwszego tomu otwierającego niezwykle piękną i romantyczną trylogię o miłości, stracie i nieśmiertelności, opartą na motywach zaczerpniętych z mitologii.

Koniecznie obejrzyj zwiastun poniżej i dowiedz się więcej na temat nadchodzącej premiery.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=T28TMuqal-Y&feature=youtu.be’]

Podwiecznosc_okladka

[box_dark]Podwieczność  Brodi Ashton
Data wydania: 22 maj 2013
Wydawca: Papierowy Księżyc
Gatunek: paranormal YA
Seria: Podwieczność #1 [/box_dark]

Zeszłej wiosny Nikki Beckett zniknęła w podziemiu zwanym Podwiecznością.

Teraz wróciła do swojego dawnego życia, do rodziny i chłopaka. Ma tylko sześć miesięcy na to, by pożegnać się, nim Podwieczność upomni się o nią tym razem już na zawsze.

Sześć miesięcy na to, aby znaleźć odkupienie, jeśli ono w ogóle istnieje.

 Nikki pragnie spędzić te cenne miesiące, zapominając o podziemiu, a jednocześnie próbuje ponownie zbliżyć się do swojego chłopaka, Jacka, którego kocha najbardziej na świecie. Istnieje tylko jeden problem: Cole, który śledzi Nikki z Podwieczności aż na Powierzchnię. Cole chce przejąć tron w podziemiach i jest przekonany, że to Nikki jest kluczem do jego sukcesu. I zrobi wszystko, aby ją ściągnąć do podziemi, jako swoją królową.

Czas Nikki na powierzchni zbliża się ku końcowi, a jej sytuacja wymyka się spod kontroli. Dziewczyna pragnie znaleźć sposób na oszukanie losu i uniknięcie powrotu do Podwieczności, gdzie czeka ją nieśmiertelność u boku Cole’a…