Świat: Książę Maxon w ekranizacji ‘The Selection’ będzie miał brata

selection cvrBrytyjski aktor Ben Aldridge został obsadzony w roli młodszego brata Księcia Maxon’a – Księcia Rafe’a – w pilocie 'The Selection’.

Dlaczego to takie zadziwiające? Ponieważ w dystopijnej powieści Kiery Cass Książę Maxon jest jedynakiem. To pierwsza tak znacząca zmiana w ekranizowaniu tej powieści, zgodnie z tym, co donośni Deadline, młodszy brat ma kochać swój kraj i traktować swoją rolę lidera bardzo poważnie… ale ma mieć swój mały sekret.

Nowy serial stacji CW (’Pamiętniki Wampirów’) jest oparty na powieści Kiery Cass i opowiada historię 35 dziewcząt, które zostały wybrane do życia w pałacu i konkurują w walce o serce przystojnego księcia Maxona. Uczestniczenie w ‘The Selection’ jest szansą życia. Okazją aby uciec od szarej powszechności, którą znają od urodzenia. Aby zostać wciągniętym w świat błyszczących sukien i bezcennej biżuterii. Ale dla Americi Singer, bycie wybraną jest koszmarem. Oznacza to odwrócenie się od jej sekretnej miłości – Aspena, który jest klasę niżej od niej. Opuszczenie domu w celu wstąpienia w zaciętą walkę o koronę, której America wcale nie chce. Życie w pałacu, który jest stale zagrożony brutalnymi atakami rebeliantów. Wtedy America spotyka Maxona. Stopniowo zaczyna kwestionować wszystkie plany, które podjęła sama – i zdaje sobie sprawę, że życie, o którym zawsze marzyła nie może się równać z przyszłością, której nawet sobie nie wyobrażała.