Świat: Pilot 'The Selection’ ma swoją królową

selection cvrDeadline donosi, że odnowiony pilot dla stacji CW 'The Selection’ ukoronował swojego nowego monarchę. Brytyjska aktorka, Louise Lombard, którą możecie znać z 'CSI: Crime Scene Investigation’ zagra królową Amberly w tej dystopijnej serii opartej na książce Kiery Cass.

Louise  dołączy do stale powiększającej się nowej obsady, w której skład poza Yael i Michael’em wchodzi Anthony Head jako Król Clarkson, Lucien Laviscount jako Aspen oraz Celia Massingham i Sarah Winter jako zawodniczki – Celeste i Ashley.

35 dziewcząt zostało wybranych do życia w pałacu i konkurowania w walce o serce przystojnego księcia Maxona. Uczestniczenie w ‘The Selection’ jest szansą życia. Okazją aby uciec od szarej powszechności, którą znają od urodzenia. Aby zostać wciągniętym w świat błyszczących sukien i bezcennej biżuterii. Ale dla Americi Singer, bycie wybraną jest koszmarem. Oznacza to odwrócenie się od jej sekretnej miłości – Aspena, który jest klasę niżej od niej. Opuszczenie domu w celu wstąpienia w zaciętą walkę o koronę, której America wcale nie chce. Życie w pałacu, który jest stale zagrożony brutalnymi atakami rebeliantów. Wtedy America spotyka Maxona. Stopniowo zaczyna kwestionować wszystkie plany, które podjęła sama – i zdaje sobie sprawę, że życie, o którym zawsze marzyła nie może się równać z przyszłością, której nawet sobie nie wyobrażała.