Świat: Wiemy kto zagra księcia Maxona w ‘The Selection’

selection-cvrCW ogłosiło, że rola księcia Maxona w „The Selection” została obsadzona. Księcia, o którego walczy każda dziewczyna zagra Michael Malarkey.

Zgodnie z tym, co donosi The Hollywood Reporter, Malarkey, angielski aktor, zagra czarującego, samolubnego i niegodnego zaufania syna króla i królowej. Książę Maxon jest zachwycony posiadaniem grupy kobiet walczących o jego względy i zaintrygowany pewną zadziorną dziewczyną.

Malarkey urodził się w Beirut, ale dorastał w Ohio. Teraz mieszka w Londynie, gdzie uczęszczał do Londyńskiej Akademii Muzyki i Sztuki Dramatycznej. Większość prac Malarkeya ma miejsce w teatrze, włączając w to londyńskie produkcje takie jak „Wielki Gatsby”, „Million Dollar Quartet” i „Arthur”.

35 dziewcząt zostało wybranych do życia w pałacu i konkurowania w walce o serce przystojnego księcia Maxona. Uczestniczenie w ‘The Selection’ jest szansą życia. Okazją aby uciec od szarej powszechności, którą znają od urodzenia. Aby zostać wciągniętym w świat błyszczących sukien i bezcennej biżuterii. Ale dla Americi Singer, bycie wybraną jest koszmarem. Oznacza to odwrócenie się od jej sekretnej miłości – Aspena, który jest klasę niżej od niej. Opuszczenie domu w celu wstąpienia w zaciętą walkę o koronę, której America wcale nie chce. Życie w pałacu, który jest stale zagrożony brutalnymi atakami rebeliantów. Wtedy America spotyka Maxona. Stopniowo zaczyna kwestionować wszystkie plany, które podjęła sama – i zdaje sobie sprawę, że życie, o którym zawsze marzyła nie może się równać z przyszłością, której nawet sobie nie wyobrażała.