Świat: 'The Selection’ z nową główną aktorką

345678

Po tym jak stacja CW (‘Pamiętniki Wampirów’) przerwała prace nad pilotem serialu na podstawie bestselleru New York Times’a ‘The Selection’ od Kiery Cass, było dużo zapewnień o wznowieniu produkcji z nowym scenariuszem i obsadą.

I choć wiadomo, że niektórym aktorom z pierwszego podejścia dano powtórnie szanse, tak główna rola od  niejakiej choć z doświadczeniem grania w tasiemcach Aimee Teegarden, powędrowała do aktorki francusko-austriackiego pochodzenia Yael Grobglas.

Yael Grobglas wcieli się w rolę Ameriki Singer, która wraz z 35 dziewczętami została wybrana do życia w pałacu i konkurowania w walce o serce przystojnego księcia Maxona. Uczestniczenie w ‘The Selection’ jest szansą życia. Okazją aby uciec od szarej powszechności, którą znają od urodzenia. Aby zostać wciągniętym w świat błyszczących sukien i bezcennej biżuterii. Ale dla Americi Singer, bycie wybraną jest koszmarem. Oznacza to odwrócenie się od jej sekretnej miłości – Aspena, który jest klasę niżej od niej. Opuszczenie domu w celu wstąpienia w zaciętą walkę o koronę, której America wcale nie chce. Życie w pałacu, który jest stale zagrożony brutalnymi atakami rebeliantów. Wtedy America spotyka Maxona. Stopniowo zaczyna kwestionować wszystkie plany, które podjęła sama – i zdaje sobie sprawę, że życie, o którym zawsze marzyła nie może się równać z przyszłością, której nawet sobie nie wyobrażała.