Świat: „I Hunt Killers” zdeklasuje „Pretty Little Liars” w ramówce ABC?

Jeśli myśleliście o tym, że ABC Family poprzestanie zbierać laury na młodzieżowym thrillerze „Pretty Little Liars”, to się mocno przeliczycie.

Niesamowita seria Barry’iego Lyga, zabójczy thriller należący do książek młodzieżowych „I hunt Killers”, jak donosi Deadline, zostanie zaadaptowany na serial przez ABC Family, stację, która dała Wam makabryczny obóz „Pretty Little Liars”.

Dla tych, którzy nie wiedzą, „I Hunt Killers” opowiada historię Jasper’a „Jazz’a” Dent’a, nastoletniego chłopaka, który posiada sławnego ojca – i mówiąc „sławny” mamy tak naprawdę na myśli „niesławny”. Jasper jest synem jednego z najbardziej wyrafinowanych i znanych seryjnych morderców, a niektórzy myślą, że odziedziczył po swoim martwym ojcu coś więcej niż tylko mocną szczękę i parę miłych oczu… szczególnie teraz, kiedy ludzie w jego rodzinnym mieście zaczynają nagle umierać w niewyjaśnionych okolicznościach. Pierwsza książka, która rozpoczęła serię krwawym rozkwitem zeszłej wiosny, pokazuje Jaspera współpracującego z policją w celu oczyszczenia jego imienia. Ale biorąc pod uwagę jego pogrzebane sekrety i brutalne wspomnienia, które stale powracają, aby go nawiedzać, wciąż nie jest jasne, czy Jasper jest bohaterem tej historii, czy złoczyńcą, czy może i tym i tym.

W tej chwili, nie ma za dużo do zameldowania – oprócz tego, że scenarzystka „Dextera” Arika Mittman jest gotowa do tworzenia scenariusza , co oznacza, że mroczny i odważny materiał źródłowy jest w bardzo dobrych rękach.