EXCLUSIVE: Przeczytaj fragment 'Genezy’ Jessici Khoury

*

Debiut Jessici Khoury za oceanem został okrzyknięty hitem wydawniczym jeszcze przed publikacją książki. Choć dopiero od kilku miesięcy dystopijne powieści Young Adult usilnie próbują się wedrzeć do serc polskich czytelników, to po takich książkach jak ‘Delirium’, ‘Niezgodna’, ‘Saga księżycowa. Cinder’ i hitowych ‘Igrzyskach Śmierci’ już chyba nikt nie zawaha się sięgnąć po kolejne pozycje z tego nurtu. Dlatego, podążając za obecną czytelniczą modą, mamy dla Was fragment (który przeczytasz tylko u nas) dystopijnego bestsellera ‘Geneza’ Jessici Khoury, którego premiera przewidziana jest na 30 listopada 2012.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=2cV1f3WiztM&feature=youtu.be’]

W tajnym laboratorium, ukrytym w amazońskiej dżunglii, naukowcy stworzyli nieśmiertelnego człowieka. Pia jest pierwszą istotą doskonałą, która ma dać początek nowej rasie ludzi.

W dniu swoich siedemnastych urodzin dziewczyna wymyka się spod kontroli naukowców. Na wolności spotyka Eio, chłopaka z pobliskiej wioski. Wspólnie próbują odkryć prawdę o pochodzeniu Pii. Prawdę, która zmieni ich życie na zawsze.

FRAGMENT: