Zapowiedź: Bractwo Czarnego Szytyletu w nowym wydaniu

W czwartek, 18 października ukazał się 1 z 29 tomów Sagi Bractwo Czarnego Sztyletu, którego wydawca jest MURATOR S.A. Pierwszy tom, pt. Misja Ghroma będzie sprzedawana w cenie promocyjnej 4,99 zł. Cena kolejnych tomów będzie wynosić 9,99 zł. I będą się one ukazywały się co czwartek. Książki  będą dostępne w dobrych kioskach oraz salonach prasowych przez dwa tygodnie.

Kultowy cykl powieściowy J.R. Ward – amerykańskiej pisarki, która  od paru  lat gości na czołowych miejscach amerykańskich i europejskich  list bestsellerów.

J. R. Ward należy do najbardziej popularnych i podziwianych autorek powieści z pogranicza horroru i romansu. Jest zdobywczynią  nagród literackich – RT Reviewers’ Choice Award for Best Vampire Romance i RITA Award for Best Paranormal Romance. Prawa do jej powieści kupiły 24 kraje. Największe sukcesy odnosi w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. W Polsce jej książki wielokrotnie znajdowały się na listach bestsellerów.

Serię tworzy kilkanaście powieści z popularnego w ostatnich latach gatunku romans paranormalny. Sensacyjna akcja z elementami grozy została wzbogacona o fascynujące wątki miłosne. Motywem przewodnim jest walka tajnego bractwa wampirów z ich odwiecznymi prześladowcami, rozgrywająca się w realiach współczesnej Ameryki. Członkowie Bractwa Czarnego Sztyletu to młodzi przystojni mężczyźni, sympatyczni, dowcipni, pełni wdzięku. Uwielbiają rap, szybkie samochody i wieczory spędzane w  klubach. Mieszkają w przebudowanej na twierdzę posiadłości

w Caldwell, w stanie Nowy Jork. Wchodzą w związki miłosne z kobietami, które często nie wiedzą o ich wampirzym pochodzeniu. Zderzenie świata ludzi i świata wampirów pojawia się we wszystkich tomach. Każda część serii ma wiodącą parę kochanków, których zmagania z losem stanowią treść książki. Bardzo sugestywne przedstawienie ich wzajemnych relacji, a także zręczne wprowadzenie do akcji dramatycznych zdarzeń komplikujących życie bohaterów powoduje, że książki nie tylko trzymają w napięciu, ale i wzruszają.

Na dzień dzisiejszy seria kieszonkowa będzie liczyć IX tomów oryginalnych, podzielonych na 29 części.

_________________
informacja prasowa