Świat: MTV szykuje kolejny serial YA

Jak donosi Hollywood Reporter, MTV wyprodukuje serial oparty na powieści YoungAdult pt. ’Unraveling’, autorstwa Elizabeth Norris. Produkcją zajmie się Kevin Cornish, który ma połączyć wszystko co najlepsze w Teen Wolf  i Awkward (Inna) .

O książce:

Dwa dni przed rozpoczęciem trzeciej klasy licealnej, 17-letnia Janelle Tenner zostaje uderzona przez pickup’a i zabita… oślepiające światło, sceny życia przebiegające jej przed oczami, a potem nic więcej. Poza tym, że kolejną rzeczą, która ją spotyka jest otwarcie oczu i ujrzenie pochylającego się nad nią Ben’a Michaels’a, samotnika z jej liceum, który nigdy wcześniej nie rozmawiał z Janelle. I mimo tego, że to niemożliwe, ona wie, każdą cząstką swojego ciała, że Ben jakoś przywrócił ją do życia.

Ale jej odrodzenie, i prawdopodobna rola w nim Bena, jest tylko jedną częścią układanki, którą Janelle musi rozwikłać. Podczas gdy jej ojciec – agent FBI – węszy w poszukiwaniu wskazówek odnośnie wypadku córki, Janelle odkrywa zegar, który wydaje się odliczać czas do czegoś, ale czego? I kiedy ktoś jest blisko zabicia Janelle, dziewczyna nie może już dłużej zaprzeczać temu, co dzieje się tuż przed jej nosem: Wszystko, co spowodowało wypadek, morderstwo, odliczający w dół zegar, nagłe pojawienie się Bena w jej życiu oznacza koniec życia, które znała do tej pory. I w miarę jak zegar odlicza, ona zdaje sobie sprawę, że jeśli chce powstrzymać koniec świata, będzie musiała odkryć sekrety Bena i przy tym wszystkim nie zakochać się w nim.

Od debiutującej autorki Elizabeth Norris, wstrząsająca powieść o dziewczynie, która walczy, aby obronić siebie, swój świat i chłopaka, którego nadejścia się nie spodziewała.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=bjRggaPl6OM&feature=youtu.be’]