Świat: Nowy pilot serialu “The Selection” już w 2013!

Jakiś czas temu, prace nad pilotem serialu na podstawie bestselleru New York Times’a ‘The Selection’ od Kiery Cass, zostały przerwane przez stacje The CW ( „Pamiętniki Wampirów”).  

Jednym z największym zabójców szumu w branży rozrywkowej, jest błędna nadzieja/rozczarowanie cyklem, który pojawia się, gdy ulubiona powieść z działu Yound Adult zamienia się w telewizyjny show – wszyscy stajemy się super-hiper podekscytowani, żeby zobaczyć, jak książka wchodzi w życie i potem.. potem.. NIC! Buuu!

Tak, ziemia niczyja po nieudanej adaptacji jest chyba najgorsza. Gorsza niż zrezygnowanie w połowie sezonu. Gorsze niż chwile napięcia. Gorsze niż wścieklizna! I niestety, taki był los gorąco oczekiwanego show telewizyjnego opartego na dystopijnej, dramatycznej miłosnej grze Kiery Cass ‘The Selection’” – pisze Hollywoodcrush.

Jednakże, w przeciwieństwie do wielu innych podobnych przypadków, stacja The CW postanowiła ofiarować książce drugą szanse i dała zielone światło dla restartu pilota.

„Scenariusz został przerobiony! Obsada została zmieniona! A pilot serialu zostanie ponownie nakręcony na początku 2013 roku, chociaż lepiej niech nasz entuzjazm będzie ostrożny, ponieważ ciągle jest możliwe, że serial może zostać odrzucony przez The CW pomimo naszych wielkich nadziei na to, że będzie inaczej. Tak więc, zamachajmy ostrożnie maleńką flagą naszego ostrożnego podekscytowania, i trzymajmy nasze oczy ostrożnie skierowane na reaktywację „The Selection” w nowym roku. ‘’ – pisze Hollywoodcrush.