Świat: BLACK ICE – nowa książka Beccy Fitzpatrick

Ostatnia książka z serii Szeptem’Finale’- Beccy Fitzpatrick w Polsce ukaże się już 7 listopada. Jenak Becca, nie spoczywa na laurach jednej sagi i już szykuje dla swoich fanów nową powieść –  Black Ice.

„POWINNAM CIĘ OSTRZEC, ŻE BĘDZIE CIĘŻKO POWSTRZYMAĆ SIĘ OD PISANIA CAŁEGO TEGO POSTA CAPS LOCKIEM.

TRUDNE BĘDZIE TAKŻE OPRZEĆ SIĘ UŻYWANIU DUŻEJ ILOŚCI WYKRZYKNIKÓW.

Ale powstrzymam i oprę się temu. Po prostu wiedzcie, że moje podekscytowanie w tej chwili wskoczyło na najwyższy poziom.

Mój wspaniały agent sprzedał kolejną książkę mojemu wydawcy. Jestem szaleńczo szczęśliwa, że mogę znowu pisać. Myślałam o tej książce już od kilku lat, ale wrzuciłam ją na sam koniec kolejki, gdy napisałam Ciszę i Finale. Uczucia towarzyszące temu, że w końcu pracuję nad projektem, który ciągle krążył gdzieś w mojej głowie już tak długo jest bardzo satysfakcjonujące.

Jestem podekscytowana możliwością zapowiedzenia mojej nowej książki – Black Ice (Czarny lód) – łącznie z krótkim opisem:

Black Ice jest porywającym thrillerem psychologicznym, którego akcja toczy się  na tle zdradzieckich gór Wyoming. 17-letnia Britt Pfeiffer była szkolona do podróżowania z plecakiem na szczyt Teton Range, ale nie jest przygotowana na to, że jej były chłopak, który stale nawiedza jej myśli, chce do niej dołączyć. Zanim Britt będzie mogła odkryć swoje uczucia do Calvina, nieoczekiwana śnieżyca zmusza ją do znalezienia schronienia w oddalonej chacie, i skorzystania z gościnności jednego z dwóch jej okupantów – którzy następnie biorą ją na zakładniczkę. W zamian za jej życie, Britt zgadza się zostać przewodnikiem dla mężczyzn z gór. Gdy wyruszają prosto w burzę, Britt wie, że musi pozostać żywa tak długo, aż Calvin będzie mógł ją znaleźć. Ale to zadanie nie jest tak proste, jakim się wydaje być. Odkrywając jeden deprymujący powód po drugim, Britt poznaje prawdę o serii morderstw, które miały miejsce w tym regionie… a odkrywanie tego może sprawić, że stanie się kolejnym celem mordercy.

Black Ice jest odważny i przerażający,  zakręcony i seksowny. Jest tam element paranormalny. Stawka jest wysoka i to jest wyraźny przykład, gdzie nic nie jest tym, czym się być wydaje.

Innymi słowy, jeśli pokochaliście Szeptem, Black Ice będzie dla Ciebie idealny.” – pisze Becca Fitzpatrick na swoim blogu.