Premiera: Zazdrość

Morderstwo to takie odrażające słowo…

„Zazdrość” – premiera wydawnictwa Bukowy Las.

Dziś na półki księgarń trafia nowa seria bestsellerowego amerykańskiego autora powieści kryminalnych Gregga Olsena. „Zazdrość” to thriller dla młodzieży zainspirowany głośnym śledztwem w sprawie przemocy w Internecie.

Książki Olsena czyta się z zapartym tchem”. Lee Child

O książce:

Dziwne rzeczy dzieją się w uroczym miasteczku Port Gamble w stanie Washington. Nastoletnia Ketelyn zostaje znaleziona martwa w wannie. Czy to był nieszczęśliwy wypadek, czy samobójstwo? A może doszło do morderstwa? Kto jest winny? Mieszkańcy miasteczka są do głębi wstrząśnięci.

Niezadowolone z oficjalnych ustaleń, piętnastoletnie bliźniaczki Hayley i Taylor postanawiają na własną rękę odkryć prawdę o śmierci koleżanki z klasy. W trakcie swego samozwańczego śledztwa odkrywają prawdę, która jest znacznie bardziej niepokojąca, niż mogły sobie wyobrażać. Poznają też inny sekret – dotyczącą ich tajemnicę z przeszłości, o której nie miały pojęcia.

O autorze:

Gregg Olsen – autor bestsellerów z list „New York Timesa” i „USA Today” – debiutuje w literaturze młodzieżowej serią „Pusta Trumna”, trzymającym w napięciu cyklem thrillerów zainspirowanych autentycznymi zbrodniami z ostatnich lat. Autor licznych powieści i książek dokumentalnych wydanych w ponad milionie egzemplarzy w nowej serii dla młodych czytelników eksploruje mroczne zakamarki życia w małym miasteczku i wyciąga na światło dnia wstrząsające zbrodnie. Uznany za jednego z najlepszych w Ameryce autorów książek sensacyjnych opartych na faktach, Olsen pisze tak samo znakomicie dla czytelników w każdym wieku. Mieszka w stanie Washington, jest ojcem bliźniaczek.

Więcej o książkach wydawnictwa na www.bukowylas.pl oraz facebook.com/bukowy.las ;]