Plany: Illuminate – Aimee Agresti

Jedno z polskich wydawnictw zakupiło prawa do książki  Illuminate, autorstwa  Aimee Agresti .

O książce:

Haven Terra jest bystrym i nieśmiałym szkolnym wyrzutkiem. Jednak wszystko zaczyna się zmieniać, kiedy kończy 16 lat. Wraz z jej najlepszym przyjacielem – Dante i ich cichym, genialnym kolegą z klasy – Lance’m, zostaje laureatką prestiżowego konkursu. Wygrana zapewnia jej staż w eleganckim i stylowym hotelu w wielkim mieście, jakim jest Chicago.

Haven wyjeżdża i rozpoczyna pracę pod bacznym okiem grupy wspaniałych i szokująco młodo wyglądających nieznajomych: Aureli Brown, potężnej pociągającej właścicielki hotelu;  jej zastępcy, fantazyjnego Luciana Grove; i ich oszałamiającego ale zdystansowanego personelu czarujących kobiet – zwanych The Outfit.

Gdy Haven zaczyna zakochiwać się w Lucianie, odkrywa, że ci piękni ludzi nie są do końca tym, czym się wydają. Z pomocą tajemniczej książki, odnajduje sieć tajemnych przejść z jazzowej przeszłości hotelu, które prowadzą ją do serca zła – miejsca, gdzie firma Aurelii  zajmuje się handlem dusz.

Czy Haven dołączy do grona rekrutujących dusze? A może pokrzyżuje ich diabelskie plany skradzenia dusz jej znajomym z klasy, podczas  balu w hotelu? (tłum. PB)

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=SzokkOmJVKc&feature=youtu.be’]

 

______________
źródło: imeeagresti.com