Plany: The Hunt – Andrew Fukuda

Wydawnictwo Fabryka Słów zakupiło prawa do książki  Andrew’a  Fukuda – The Hunt.

O książce:

Żadnego potu. Żadnego śmiechu. Żadnego zwracania na siebie uwagi. I najważniejsze ze wszystkiego – cokolwiek robisz, nie zakochaj się w jednym z nich.

Gene jest inny niż wszyscy dookoła niego. Nie może biegać z prędkością światła, nie włada nim nienasycona żądza krwi, a  światło słoneczne nie wyrządza mu najmniejszej szkody. Gene jest człowiekiem i zna zasady. Najważniejsza, to skrzętnie ukrywać prawdę.  To jedyny sposób żeby pozostać żywym w świecie nocy – świecie gdzie ludzie są uważani za przysmak i poluje się na ich krew.
Kiedy zostaje wybrany do udziału w polowaniu na ostatnich ocalałych ludzi, starannie zbudowane życie Gene’a zaczyna  rozpadać się na kawałki. W jego szarą egzystencję wkracza dziewczyna, która sprawia, że czuje  rzeczy, o których nigdy nie myślał, że naprawdę istnieją.  Na dokładkę, jego bezwzględna paczka łowców staje się coraz bardziej podejrzliwa.  Teraz gdy Gene w końcu znajduje coś, o co warto walczyć, jego potrzeba przetrwania jest silniejsza niż kiedykolwiek – ale czy koszty są warte jego człowieczeństwa?  (tłum. PB)

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=Ge8-B6t4WG8&feature=youtu.be’]

_____________
źródło: andrewfukuda.com