Nowość: Niewidzialna

Pełna ognia „Niewidzialna” już w księgarniach!

Premiera wydawnictwa Bukowy Las.

Już w środę czytelnicy poznają dalsze losy kochającej wolność i zakochanej w człowieku potomkini smoków. Kontynuacja powieści „Ognista”, czyli „Niewidzialna” Sophie Jordan trafia właśnie do księgarń.

Niebezpieczna miłość. Zawzięta rywalizacja. Najtrudniejsze wybory

By uratować życie ukochanego, dragonka Jacinda złamała tabu: zdradziła najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego gatunku. Teraz musi powrócić pod ochronę stada, wiedząc, że może już nigdy nie zobaczy Willa. Mało tego, działanie mgły zacierającej wspomnienia mogło sprawić, że Will zapomniał o znamiennej nocy i przyczynie ucieczki Jacindy.

Po powrocie do domu Jacinda wszędzie napotyka wrogość i na każdym kroku musi dowodzić swojej lojalności – dla dobra własnego i swojej rodziny. Wśród tych niewielu, którzy z nią rozmawiają, jest następca alfy stada Cassian oraz siostra Tamra, odmieniona przez nagłe zrządzenie losu. Jacinda wie, że powinna zapomnieć o Willu i ułożyć sobie życie bez niego. Zdaje sobie sprawę z tego, że nawet jeśli zdołał ją zapamiętać i dotrzyma obietnicy odnalezienia jej, narazi ich oboje na ogromne niebezpieczeństwo. Jednak czy gdy pojawi się szansa, by podążyć za głosem serca, Jacinda zaryzykuje wszystko dla miłości?

 [yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=WjBaNqM6UXg’]

Autorka

Sophie Jordan dorastała wśród wzgórz Teksasu, gdzie snuła fantazje o smokach, wojownikach i księżniczkach. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Houston Była nauczycielka angielskiego, napisała wiele bestsellerowych powieści historycznych, pod pseudonimem Sharie Kohler publikuje także romanse zawierające wątki paranormalne. Obecnie koncentruje się na młodzieżowym cyklu fantasy o dragonce Jacindzie, do którego prawa zakupiło już osiemnaście światowych wydawnictw. Trwają prace nad adaptacją filmową Ognistej. Wkrótce w USA ukaże się kolejna część cyklu pt. Hidden.

Więcej o książkach wydawnictwa Bukowy Las na www.bukowylas.pl i facebook.com/bukowy.las