Plany: nowa seria od Charlaine Harris

Charlaine Harris, bestsellerowa autorka New York Timesa, twórczyni słynnego cyklu o Sookie Stockhouse, w całkiem nowej odsłonie!

Prawdziwe Morderstwa to pierwszy tom niepublikowanej do tej pory serii o Aurorze Teagarden, bibliotekarki z południa, której teoretyczne zainteresowanie morderstwami powoduje, że zostaje zaangażowana w sprawę prawdziwej zbrodni…

Lawrenceton w stanie Georgia to przedmieścia nieustannie rozwijającej się Atlanty, ale de facto to nadal małe miasteczko. Bibliotekarka Aurora „Roe” Teagarden wychowała się tutaj i wie więcej, niż trzeba, o mieszkańcach miasta, także o tych, którzy podobnie jak ona interesują się ciemniejszą stroną ludzkiej natury.
Wraz z tymi ludźmi Roe należy do klubu nazywanego Prawdziwe Morderstwa, którego członkowie spotykają się raz w miesiącu, by analizować słynne sprawy kryminalne. To nieszkodliwe hobby – aż do pewnego wieczoru, gdy Roe znajduje ciało członkini klubu, zamordowanej w sposób, przypominający zbrodnię, którą tego dnia klub miał omawiać. A gdy dochodzi do kolejnych przypadków „kopiowanych” zabójstw, Roe będzie musiała się dowiedzieć, kto ukrywa się za tą przerażającą zabawą, w której wszyscy członkowie Prawdziwych Morderstw, z nią włącznie, są głównymi podejrzanymi – albo potencjalnymi ofiarami.

Premiera: rok 2012
Wydawca: Replika

Seria: tom I  serii o Aurorze Teagarden