Zapowiedź: Zmiennoskóra

Bestia. Przebiegła, silna, niebezpieczna. I dziewczyna o bursztynowych oczach. Złączone w jedno. Na śmierć i życie. Na zawsze.

Kiedy wampir wyrywa się spod kontroli, kiedy ludzie stają się łowną zwierzyną i szybkim posiłkiem, trzeba wezwać profesjonalnego zabójcę. Jane Yellowrock wyśledzi każdego. I zabije każdego, kto na to zasługuje. Bo Bestia ma jeden cel – polowanie. No, z małym wyjątkiem, kiedy chodzi o kociaki.

W świecie gdzie wampiry i wiedźmy są zwykłymi członkami społeczeństwa, umiejętności Jane Yellowrock budzą strach. Czuje się go nawet w pytaniu, jakiego pod żadnym pozorem nie można zadać:

 

Czym jesteś?

Premiera: 8 czerwiec 2012
Wydawca: Fabryka Słów

 

Seria: początek serii o Jane Yellowrock

Faith Hunter – spektakularnie debiutowała serią Skinwalker, która do tej pory rozrosła się już do czterech tomów. Na koncie ma także równie popularną serię Rogue Mage osadzona w alternatywnej, postapokaliptycznej rzeczywistości. Jej fabuła stała się podstawą do komputerowej gry RPG, która ukaże się jeszcze w tym roku.
Pod pseudonimem Gwen Hunter publikuje powieści przygodowe, awanturnicze i sensacyjne. Łącznie, jako Gwen i Faith wydała już ponad 20 książek, które ukazały się drukiem w 28 krajach.

Hunter zakochała się w literaturze fantasy jeszcze w piątej klasie podstawówki. W liceum zdecydowała, że zostanie pisarką. W postanowieniu wspierali ją nauczyciele. Obecnie pisze zawodowo, w pełnym wymiarze czasu. Społecznie udziela się jako laborantka w szpitalu. Tak, jest pracoholikiem – a także wytrawną gospodynią domową, opętaną pasją podróży. Projektuje i wytwarza biżuterię, a do tego szaleje na kajaku. Razem z mężem uwielbiają wyprawy kamperem.