Plany: What’s Left Of Me

Jedno z polskich wydawnictw zakupiło prawa do książki  What’s Left Of Me – Kat Zhang. Premiera w USA – 18 wrzesień 2012.

O książce : 

NEVER LET ME GO łączy się z HIS DARK MATERIALS w pięknym debiucie YA, pierwszej części trylogii The Hybrid Trilogy.

Eva i Addie zaczęli tak samo jak wszyscy inni – dwie dusze splecione w jednym ciele, zaczynające kontrolować swoje ruchy tak jak nauczyli się chodzić, śpiewać, tańczyć. Ale z czasem jak dorośli, zaczęli smutno szeptać. Dlaczego nie są rozdzieleni? Dlaczego jedno z nich się nie uciszyło? Lekarze zaczynają testy, sąsiedzi ich unikają, a ich rodzice proszą o więcej czasu. W końcu Addie został zdiagnozowany jako zdrowy, a Eva została uznana za nieobecną. Poza tym, że  wcale tak nie było…
.
Przez ostatnie 3 lata, Eva trzymała się pozostałości swojego życia. Tylko Addie wie, że ona ciągle tu jest, uwięziona w ich ciele. Pewnego dnia odkrywają, że może istnieć sposób, aby Eva znowu się przeniosła. Ryzyko jest niewyobrażalne – hybrydy są uznawane za zagrożenie dla społeczeństwa, więc jeśli zostaną złapani, Addie i Eva zostaną zamknięci z dala od pozostałych. A jednak… za szansę na uśmiech, obrót, rozmowę, Eva zrobi wszystko.(tłum. PB)