Po raz kolejny… kiedy ekranizacja Darów Anioła?

Kilka dni temu, Marlene King zakończyła nanosić „poprawki” na scenariusz do „Miasta Kości” (poinformowała o tym na swym twitterze).

Pisanie scenariusza zostało zakończone w grudniu 2011, i od tej pory czekał on na zatwierdzenie przez Sony i Screen Gems. Czy został przyjęty? Nie wiadomo.

Plotka głosi, że prace na planie ruszą dopiero w sierpniu. Jak wspomina King na swoim twitterze –  na razie to tylko plotka, a oficjalne informacje są „już w drodze”.

W grudniu Cassandra Clare poinformowała, że Screen Gems ma nadzieję, rozpocząć produkcję wiosną. Jak się okazało później, informacja ta nie była oficjalna.

W ostatni poniedziałek ogłoszono, że Lily Collins (zagra Clare) musiała zrezygnować z roli w „The Evil Dead” z powodu „konfliktu grafiku” – do czego ( być może ) mogły przyczynić się prace nad „Miastem Kości„.

Wiadomo, że prace na planie „The Evil Dead” mają rozpocząć się w marcu, więc powstaje pytanie, czy Screen Gems nadal chce rozpocząć zdjęcia do „Miasta kości” wiosną 2012? Czy Collins odmówiła grania w „The Evil Dead” dlatego, że będzie zajęta pracą nad ekranizacją książki Clare?

Wszystko jest możliwe i zostaje nam tylko żmudne czekanie… na jakąkolwiek informację od Screen Games.