Konkurs: Dar – wyniki

Oto epicka opowieść o Maerad i jej zdumiewającym, ale i niebezpiecznym Darze, niezapomniana historia dziejąca się w niezwykłej pradawnej krainie Annaru, legendarnym świecie, znanym dotąd niewielu. To jedna z najwspanialszych opowieści literackich
Maerad jest niewolnicą żyjącą w nędznym i okrutnym siole, do którego trafiła jako dziecko, po tym jak wojna zniszczyła jej rodzinę. Nie ma pojęcia, że dysponuje potężnym Darem, świadczącym o jej przynależności do Szkoły Pellinoru. Dopiero gdy Cadvan, jeden z wielkich bardów Lirigonu, odkrywa jej istnienie, wychodzi na jaw prawdziwe dziedzictwo Maerad i jej niezwykle przeznaczenie. Teraz wraz z Cadvanem, swym nauczycielem, musi odbyć niebezpieczną podróż poprzez czas i krainę pełną wrogich mrocznych sił, służących niewymownej, złowieszczej grozie.

Aby wygrać jeden z czterech egzemplarzy książki, należy odpowiedzieć na 3 konkursowe pytania i przesłać odpowiedzi (wraz z adresem) na nasz konkursowy mail. Wszystkiego dowiecie się w Regulaminie (pasek u góry, zakładka „konkursy”).

Temat maila: Dar

  1. Jak nazywa się główna bohaterka książki?
  2. Jakie zwierzę o mało co nie kopnęło dziewczyny?
  3. Jaki element dołączono do książki, aby ułatwić orientację o danych miejscach czytelnikom?

Na odpowiedzi czekamy do 25 listopada.

1. Maerad

2. Krowa

3. Mapa

  • joaan.a@
  • mietusek122@
  • kolecka.kasia91@
  • patrykw@