Konkurs: Szykuj się na wyprawę w głąb krainy bogów, gdyż nadciąga kres.

Powieść „Mroczny szept” Geny Showalter to czwarta część cyklu Władcy Podziemi o opętanych demonami nieśmiertelnych wojownikach, żyjących we współczesnym świecie, skazanych przed tysiącami lat przez bogów na wieczne cierpienie.

Władcy Podziemi to byli strażnicy bogów Olimpu. Przed wiekami popadli w niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Za karę zostali opętani przez demony. Dziś żyją w Budapeszcie i walczą z Łowcami, którzy porywają wyjątkowe kobiety, by dały im nieśmiertelne potomstwo szkolone do walki z Władcami.
Jedną z uprowadzonych jest Gwen, śliczna rudowłosa harpia, prawnuczka Lucyfera, ale córka anioła. Na co dzień delikatna i anielska, staje się krwiożerczą bestią tylko w chwilach największego zagrożenia lub napadów wściekłości. Gwen, wraz z grupą innych kobiet, zostaje uwolniona przez Władców. Jednym z wybawców jest Sabin, opętany przez demona Zwątpienia wojownik, o czułym sercu i odrażającym wyglądzie. Między nim a Gwen powoli zaczyna budzić się pełne namiętności uczucie.
Jednak ich miłość niesie ze sobą ogromne zagrożenia… Sabin mimowolnie niszczy tych, których kocha. Zakochane w nim kobiety ulegają podszeptom demona Zwątpienia i popełniają samobójstwo. Tymczasem Gwen musi nauczyć się panować nad swoją zabójczą mocą, którą do tej pory ignorowała. Jako nieśmiertelni oboje muszą toczyć okrutną walkę z Łowcami. Podczas krwawych zmagań Gwen staje w obliczu strasznego dylematu. Czy będzie lojalna wobec miłości swojego życia? Czy też więzy krwi okażą się silniejsze?

___________________________________________________________________________

KONKURS:

Aby wygrać jedną z czterech książek Gena’y Showalter– MROCZNY SZEPT należy rozwiązać zadanie konkursowe  i przesłać rozwiązanie do 04.12.2011 na:

konkurs.paranormalbooks@gmail.com

Wpisując: a) w temacie wiadomości: Konkurs –SZEPT

b) w treści wiadomości/załączniku: swoją pracę  + swoje dane adresowe*.

Zadanie konkursowe:

Szykuj się na wyprawę w głąb krainy bogów, gdyż nadciąga kres.
  Czy słyszysz nadciągającą armię zła? Czy słyszysz krzyki niewinnych?
 Śmierć nadciąga , po której stronie staniesz?

***

Poznaj swojego wroga. Poznaj swojego sojusznika.

 Stwórz kartę/profil, tego kto podbije twoje serce bądź zawładnie twoją duszą na wieki. Wybierz, wśród bogów/bogiń, występujących w mitologii greckiej/rzymskiej, jedną postać i sporządź jej kartę CV, w której zawrzesz m.in.:  informacje o rodzinie, jej cechy charakteru, cechy zewnętrzne, hobby, miejsce zamieszkania, zdolności nadprzyrodzone, doświadczenie zawodowe itp.

Gotową pracę*, w formacie pliku  .doc lub .jpg (nie przekraczającej 3MB), należy nadsyłać na wyżej wymieniony adres e-mail, do 4 grudnia 2011.

Książki ufundowane przez wydawnictwo MIRA, zastaną przyznane najciekawszym (pod względem wykonania i treści) pracom.
___________
* więcej w regulaminie konkursów
* praca nie może zawierać więcej niż 1000 słów.
 

ZWYCIĘSKIE PRACE:

„Posejdon” Anita B (aniki.chan@)

 „Apollo” Justyna K (justyna10@)

„Atena” Martyna G (martynag.1990@)

„Dionizos” Sara O (mroczna.sarna@)

Imię: Dionizos

Adres zamieszkania: squat na Olimpie

Imię ojca: Zeus (apodyktyczny, nie stroni od używania przemocy fizycznej i psychicznej ani od kobiet, nie najlepszy wzorzec)

Imię matki: Semele (śmiertelniczka; trudno powiedzieć o niej coś więcej)

Cechy fizyczne: długie, splątane włosy, dwudniowy zarost, wielkie, brązowe oczy, postawny (przypomina rockmana czy też członka subkultury metalowców; nie budzi zaufania)

Cechy charakteru: ironiczny, zdecydowany, z poczuciem humoru, lekkoduch, tolerancyjny, próżny, nieco okrutny (po tacie), charyzmatyczny

Doświadczenie zawodowe:

 • animator kultury (ma na swoim koncie organizację licznych imprez dla Bachantek oraz prostego ludu)
 • kiper (znawca wszelkich trunków, doświadczenie zdobywał we własnym zakresie)
 • założyciel i kierownik Fundacji „Urodzaj i Płodność”

Dodatkowe zdolności:

 • duża siła przekonywania
 • specjalista od Public Relations
 • twarda głowa
 • umie pracować w grupie
 • zdolności przywódcze
 • zdolność przewidywania ludzkich pragnień (okazjonalnie czytanie prawdy)
 • opatentowanie serum prawdy (jak się okazało, wino prawdę ci powie)
 • dyspozycyjność
 • obsługa komputera, w tym duża znajomość pakietu Office
 • zaawansowana znajomość języka starogreckiego i łacińskiego w mowie i piśmie

Hobby: teatr i teatralizacja życia codziennego (inicjator licznych widowisk nazwanych od swojego imienia Dionizjami), sztuka antyczna, organizowanie imprez okolicznościowych i zwykłych, urządzanie libacji, sztuka barmańska, wypruwanie flaków ze zwierząt (podziękowania dla Bachantek), chodzenie na koncerty, kino oraz wszystkie inne Muzy