Plany: Clarity – Kim Harrington

Nie zamykaj oczu chyba, że prawda jest zbyt mroczna, by ją znieść.

W Eastport, turystycznym miasteczku na Cape Cod, mieszka rodzina świrów. Moja rodzina. Ja jestem jasnowidzem. Mój brat jest medium. Mama – telepatką. Turyści nas uwielbiają, miejscowi  nie znoszą. Mieszkamy w sporym, wiktoriańskim domu (lokatorów z zaświatów brak).  Na parterze prowadzimy rodzinny biznes: seanse. I wcale nie chodzi tu o kino.

Clarity „Clare” Fern widzi rzeczy, których nikt inny nie dostrzega. Skradzione pocałunki i zapomniane sekrety. Wystarczy jej dotknięcie jakiegoś przedmiotu, by poznać historię z nim związaną. To dar. I przekleństwo.

Gdy w miasteczku zostaje zamordowana nastolatka, były chłopak prosi Clare o pomoc w złapaniu zabójcy. Dziewczyna nadal jest na niego wściekła za zdradę. Dopiero gdy jej brat, który także posiada nadprzyrodzone zdolności, staje się głównym podejrzanym, Clarity decyduje się na działanie. Traf sprawia, że musi zjednoczyć  siły z synem detektywa, Gabrielem, zagorzałym wrogiem magii i  wszystkiego co magiczne. By wytropić zabójcę, Clare będzie musiała stawić czoła lękowi, żądzy zemsty i namiętności. Jednak czy moc nie zawiedzie jej w momencie, gdy będzie najbardziej jej potrzebowała?

Premiera: luty 2012
Wydawca: wyd. Fabryka Słów