Dzień 6: Czy jesteś mądrzejszy od wilkołaka?

Jeśli chcesz zmierzyć i przekonać się, czy rzeczywiście dorównujesz swoim zmiennokształtnym kuzynom i przy okazji sprzątnąć im spod nosa, smakowity i kusząco zły kąsek – koniecznie weź udział w tym konkursie.

Każdego dnia, przez tydzień – dzień w dzień, wykazując się wiedzą, którą posiada każdy mały wilczek w sforze, będziesz mógł wygrać książkę „Kuszące Zło”, autorstwa Keri Arthur. Dla wytrwałych i pełnych mądrości czeka także zestaw książek o Riley Jenson .

Jak przekonać się „czy jest się mądrzejszym od wilkołaka”?

Każdego dnia, poczynając od 27.10 do 2.11, będziemy na stronie publikować jedno pytanie (dziennie) z takich dziedzin jak: fizyka, astronomia, filozofia, historia, biologia itp., na które w ciągu 24h należy odpowiedzieć i przesłać odpowiedź na:

konkurs.paranormalbooks@gmail.com

Wpisując: a) w temacie wiadomości: Konkurs – KZ dzien X**

b) w treści wiadomości: odpowiedź + swoje dane adresowe*.

Każdego dnia zwycięzca będzie wybierany w sposób losowy, z pośród poprawnie nadesłanych zgłoszeń w ciągu danego dnia. Osoba, która odpowie poprawnie na wszystkie pytania otrzyma zestaw książek o Riley Jenson (Wschodzący księżyc, Całując grzech, Kuszące zło).***

DZIEŃ 6. Dziedzina: filozofia

Pytanie:

Nowa misja Riley Jenson, będzie polegać na przedostaniu się do pewnego kontrowersyjnego przedsiębiorstwa, które twierdzi, że opanowało technikę reproduktywnego klonowania ludzi i oferuje związane z tym usługi. Jej zadanie polega na zbadaniu czy w firmie rzeczywiście klonuje się istoty ludzkie, czy jest to jedynie wymysł sekty raelian, z którą przedsiębiorstwo ma powiązania.  Podaj nazwę przedsiębiorstwa o którym mowa powyżej*.

(na odpowiedzi czekamy do 2.11 do 19.00)

Pytanie 7 (finał): 2.11  o 19.30

1 dzień = 1 pytanie = 1 książka

Fundatorem nagród w konkursie jest wydawca serii o Riley Jenson – Instytut Wydawniczy Erica.

___________
* więcej w regulaminie konkursów
** x- zamiast „x” należy wpisać dzień konkursu np. KZ- dzien 2
** *jeśli liczba osób będzie większa niż jeden, pakiet zostanie przyznany w sposób losowy
* tekst ten jest fikcją (jedynie firma i sekta o której mowa w tekście, istnieją w świecie realnym), stworzoną na potrzeby konkursu.
 

Odpowiedź:

Clonaid

Zwycięzca:

kasia.rychcik@ (Katarzyna R)