Ostatni tom trylogii Di Toft już w księgarniach

Czas na najstraszliwszą przygodę Wilkena!

Wilken. Czas złego wilka” już w środę trafi na półki księgarń. To ostatni tom trylogii angielskiej autorki Di Toft, która bardzo spodobała się polskim czytelnikom.

W książkach Di Toft znajdziemy dreszcz emocji, grozę, szybką akcję, humor i przyjaźń – wszystko, czego młody czytelnik szuka w lekturze.

Czas złego wilka

Nat Carver i jego wierny przyjaciel, wilken Woody, dowiadują się, że ich śmiertelny wróg zwołuje bandę występnych wilkołaków. I to właśnie oni dwaj będą musieli go jakoś powstrzymać. Problemy ze zmiennokształtnością, które zaczyna mieć Nat, na pewno nie pomogą im w pokonaniu najstraszliwszych potworów, jakie kiedykolwiek chodziły po ziemi! Tymczasem nadchodzi czas decydującego starcia!

O autorce:

Di Toft mieszka w Somerset z córką, mężem i psem, który jest tak ogromny, że podobno widać go z kosmosu! Cykl powieściowy WILKEN jest spełnieniem jej marzenia o zostaniu powieściopisarką, do którego dążyła, wykonując różne zawody, m.in. redagując oraz pisząc teksty do reklam, gazet i czasopism. Obecnie pisarka pracuje nad nową książką.

Więcej na stronie www.bukowylas.pl oraz na facebook.com/bukowy.las